sirop

Javorovo-palmový sirup Madal Badal 1l

40.50 s DPH

Objem: 1000 ml
Prírodný stromový sirup má špeciálne zloženie práve pre detoxikačnú kúru Neera, tak aby mal správny pomer minerálnych látok a vhodnú výživovú hodnotu. Je v ňom použitý javorový sirup najvyššieho stupňa kvality C+, spolu so špeciálnou zmesou vysoko výživných palmových sirupov.

Palmový sirup je výnimočný obsahom draslíka a bol pridaný do pôvodného receptu kúry od Stanleyho Burroughsa (o ktorom ste zrejme čítali v novinách) aby pomohol zvýšiť výživovú hodnotu nápoja.

Popis

Pri skúšobných testoch sa ukázalo, že palmové sirupy sú bohaté na minerálne látky ako draslík a vápnik, čím sa doplnilo ideálne zloženie sirupu pre detoxikačnú kúru Neera.
Madal Bal používa iba palmovú miazgu z malých rodinných fariem, používajúcich kontrolované postupy.
Kľúčovou zložkou Madal Bal stromového sirupu je bohatý podiel esenciálnych minerálov. Javorový sirup je bohatý na horčík a zinok, dva prvky, ktoré v palmovom sirupe nie sú takmer vôbec zastúpené. Palmový sirup naopak obsahuje veľké množstvo draslíka a vápnika, dva prvky nevyhnutné pre správne fungovanie buniek, a preto dôležité pri prečisťovaní. Keď sú tieto dva sirupy zmiešané v správnom pomere, vznikne unikátny Madal Bal prírodný stromový sirup, ktorého zloženie je takmer dokonale vyvážené pre ľudský organizmus.
Prosím, sledujte a pridajte sa k nám:

Ďalšie informácie

Hmotnosť 1 kg