konopny-protein-sum-bio-210g

Konopný protein 200 gr SUM

7.05 s DPH

50% obsah proteinov, vysoký podiel vlákniny, všestranné využitie

Kategórie:

Popis

Konopný proteín obsahuje až 50 % bielkovín. Sú v ňom zastúpené všetky aminokyseliny, čo je v rastlinnej ríši výnimočné. Konopný proteín je preto ideálnym prostriedkom na doplnenie bielkovín pre vegetariánov a vegánov. Ak sa aktívne venujete športu, bude pre vás konopný proteín nenahraditeľným doplnkom na rast svalovej hmoty. Nespôsobuje nadúvanie alebo ťažkosti trávenia, čo je jeho veľkou výhodou oproti iným rastlinným zdrojom bielkovín.

Konopný proteín (po angl. hemp protein) obsahuje tiež vysoký podiel vlákniny (21 %), a preto napomáha pri detoxikácii organizmu. Má takmer ideálny pomer omega mastných kyselín (3, 6, 9-omega mastné kyseliny). Mastné kyseliny omega 3 a omega 6 si ľudský organizmus nedokáže sám vyprodukovať (t.j. sú esenciálne) a je potrebné prijímať ich v strave. Konopné semienka alebo konopný proteín v prášku sú ich bohatým zdrojom.

Konopný (hemp) proteín sa získava z rozdrvených semienok rastliny konopa siata (cannabis sativa).

Neobsahuje THC!Nemá žiadne psychotropné účinky.

Použitie:

Bio konopný proteín SUM BIO nie je tepelne spracovaný. Pre úplné zachovanie nutričných látok sa odporúča spracovávať ho iba pri nízkych teplotách (do 40°C), ale dá sa použiť aj pri varení alebo pečení.

Denne je vhodné skonzumovať 2 až 10 čajových lyžičiek.

  • pridajte do ovocného džúsu alebo rastlinného mlieka
  • rozmixujte spolu s ovocím
  • pridajte do müsli, obilninovej kaše, vločiek
  • pridajte do cesta na chlieb alebo iné pečivo
  • použite do zeleninovej polievky alebo omáčky

 

Prosím, sledujte a pridajte sa k nám: