sirop

Neera sirup 500ml Madal Badal

24.00 s DPH

Prírodný stromový sirup Madal Bal má špeciálne zloženie práve pre detoxikačnú kúru Neera, tak aby mal správny pomer minerálnych látok a vhodnú výživovú hodnotu. Je v ňom použitý javorový sirup najvyššieho stupňa kvality C+, spolu so špeciálnou zmesou vysoko výživných palmových sirupov.

Popis

Palmový sirup je výnimočný obsahom draslíka a bol pridaný do pôvodného receptu kúry od Stanleyho Burroughsa (o ktorom ste zrejme čítali v novinách) aby pomohol zvýšiť výživovú hodnotu nápoja. Pri skúšobných testoch sa ukázalo, že palmové sirupy sú bohaté na minerálne látky ako draslík a vápnik, čím sa doplnilo ideálne zloženie sirupu pre detoxikačnú kúru Neera.
Madal Bal používa iba palmovú miazgu z malých rodinných fariem, používajúcich kontrolované postupy.
Kľúčovou zložkou Madal Bal stromového sirupu je bohatý podiel esenciálnych minerálov. Javorový sirup je bohatý na horčík a zinok, dva prvky, ktoré v palmovom sirupe nie sú takmer vôbec zastúpené. Palmový sirup naopak obsahuje veľké množstvo draslíka a vápnika, dva prvky nevyhnutné pre správne fungovanie buniek, a preto dôležité pri prečisťovaní. Keď sú tieto dva sirupy zmiešané v správnom pomere, vznikne unikátny Madal Bal prírodný stromový sirup, ktorého zloženie je takmer dokonale vyvážené pre ľudský organizmus.
Obsah 500 ml.
Prosím, sledujte a pridajte sa k nám:

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0.5 kg